Choose your language: SK | ENG | DE | RU | PL


Betony lekkie SIRCONTEC znajdują obecnie wykorzystanie głównie w poziomych konstrukcjach budowlanych. Są używane do konstrukcji warstw wyrównujących podłóg i spadowych  warstw płaskich dachów.
W obu dziedzinach zastosowania Betony lekkie SIRCONTEC spełniają funkcję substancji wypełniającej i nie są deklarowane jako elementy konstrukcyjne.

W podłogach i dachach można kombinować Betony lekkie SIRCONTEC z izolacjami cieplnymi. SIRCONTEC zaleca użycie styropianu płytowego ze względu na jego słabą nasiąkliwość porównaniu z płytami z włókna mineralnego.

Konstrukcje podłóg i dachów, zawierające Betony lekkie SIRCONTEC były sprawdzone w praktyce  również na najbardziej wymagających budowach a najstarsze aplikacje istnieją już ponad 15 lat.


Betony lekkie SIRCONTEC znajdują wykorzystanie również przy konstrukcjach lekkich dachów, w których są kombinowane blachy trapezowe jako komponent nośny, wyrównany np. PBG-50 z aplikacją kolejnych warstw, tak jak przy klasycznej podłodze budynku użyteczności publicznej.

 

Inne konstrukcje:

 

wypełnianie pustek/ rur
izolacje rurociągów
fundamentowanie budynków
bloki
panele 

Dokumenty do pobrania:


1_Akustyczne_podłogi.pdf
1_Akustyczne_podłogi.ppsx
2_Konstrukcje_podłogowe.pdf
2_Konstrukcje_podłogowe.ppsx
2_VyrWarstPodlah_PorMat_PL.pdf
CMS system RoskaSoft © 2005-2010